Головна освіта Серед 20 випускників школи мистецтв – три золотих медалісти

Серед 20 випускників школи мистецтв – три золотих медалісти

466

Останній дзвоник пролунав для школярів і випускників тернопільської обласної школи мистецтв. Діти кажуть, тут навчились багато чого для майбутнього фаху, та дякують  вчителям за те, що їхні учнівські роки промайнули як один у вирі мистецтва.

Почесно та під марш. Випускники тернопільської обласної школи мистецтв на чолі із класним керівником востаннє заходять до актової зали. Тут вони востаннє скажуть хороші слова вчителям та попрощаються зі школою.

– Всі 11 років я проводила тут з дуже таким великим зацікавленням, бо в школі насправді дають те, що не дають в школі ніякій іншій. Тому що ти живеш в постійному вирі мистецтва, постійно тебе оточують танці, музика, малювання. І саме тут ти розвиваєшся різнобічно, різносторонньо, – розповідає випускниця школи мистецтв Іванна гребеняк.

– Школа дала дуже багато мені, я тут танцювала. Мені це дуже подобається. Правда, по танцях я не буду поступати, але я хочу йти на актора кіно і це мені пригодиться в житті дальше, – говорить випускниця школи мистецтв Катерина Єфіменко.

Вчителі у свою чергу, кажуть, сумуватимуть за випускниками, і сподіваються, що дали їм хорошу освіту.

– Дітки чудові. Гарно навчалися. В нас цього року три золотих медалісти, дуже багато хорошистів. Так що ми задоволені випускниками, думаємо, що дали їм гідне навчання і вони отримали ті знання, які хотіли, – каже класний керівник випускників 2013-14 рр. Світлана Олійник.

Одинадцятикласники – не єдині випускники школи мистецтв. Останній дзвоник – перехідний етап і для чотирикласників, адже вже із п'ятого класу вони посилено опановуватимуть обраний напрямок мистецтва.

Тернопільську обласну школу мистецтв діє із 1994 року. Серед її засновників художник Богдан Ткачик, директор обласного художнього музею Ігор Дуда та історик Ігор Герета.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here