додому суспільство Семеро немовлят народилось цьогоріч у новорічну ніч в Тернополі

Семеро немовлят народилось цьогоріч у новорічну ніч в Тернополі

2442

Семеро немовлят народилось цьогоріч у новорічну ніч в Тернополі. Шестеро із них – в обласному перинатальному центрі «Мати і дитина». Ще один хлопчик  – у Тернопільській міській комунальній лікарні №2. Він і став першим новонародженим цьогоріч тернополянином. Тому й вітання разом з батьками приймав від міського голови.

Народження своєї першої дитини тернополянка Олександра Шмадило чекала 6 січня. Синочок захотів побачити світ швидше.

Олександра Шмадило, тернополянка: "Зранку я з чоловіком ще пішла на базар, купила собі маленьку ялинку живу, дуже хотіла. Вбрала її, помогла мамі готувати на новорічну ніч. А тут десь 18.30 в мене почалися схватки".

Близько опівночі швидка відвезла Олександру до пологового будинку. А вже вранці подружжя отримало найцінніший у житті подарунок – синочка.

Віктор Кміта, головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні №2: "Мама народила … в 7 годині ранку, в ніч з 31 на 1. Мама жителька Тернополя, живе на вулиці Бродівській. Перші пологи".

Артем Шмадило став першим новонародженим у 2013 році тернополянином. Народжені у новорічну ніч та їх батьки отримують традиційні вітання від першої особи Тернополя – міського голови.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Для мене взагалі цей день особливий. 1 січня народився я, мій дід, Степан Бандера, тому я думаю, що цей день є особливим. Для цієї сім'ї, для мами цей день також буде особливим, тому що народилась їх перша дитина. Щоб ця дитина була здорова, щаслива. Це чудовий новорічний подарунок для них".

Цьогорічна ніч між роками була ще порівняно спокійною, кажуть лікарі.

Людмила Букшована, в. о. зав. обсерваційно-акушерського відділення Тернопільської міської лікарні №2: "Два роки тому я чергувала в новорічну ніч. В нас без 15 дванадцята поступила одна жінка, без 5  – друга жінка і пів перша – третя. І до другої години ночі всі троє народили. Всі троє жінок були тернополяни і в нас в новорічну ніч народилося два хлопчики і одна дівчинка".

Ростислав Левчук, начальник управління охорони здоров'я Тернопільської міськради: "За минулий рік народилося 3142 малюки. Порівняно з попереднім роком це більше, як на сто дітей більше".

Артемчикові ж батьки народженню сина неймовірно раді. А от зі словами радять бути обережними. Мрії, мовляв, інколи збуваються швидше.

Олександра Шмадило,  тернополянка: "Взагалі мене питали: коли та й коли пологи? Я сміялася, казала з 31 на перше. Десь 2 тижні до родів сміялася. Сказала".