додому суспільство Село Зубрець на Бучаччині прощається з двома юнаками

Село Зубрець на Бучаччині прощається з двома юнаками

674
Тернополяни вшанували пам’ять вбитого в Києві Ігоря Костенка. Хлопцеві було 22 роки, він родом з села Зубрець. Ігор навчався на географічному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка та працював журналістом. Тіло хлопця 22 лютого близько 2 ночі зустріли на КПП, далі повезли на Збаразьке кільце. Там зібралося більше пів тисячі людей зі свічками. 
 
Тернополяни:
Ми  родом тоже з Бучача, цього хлопця особисто не знали, прийшли пом’янути і віддати шану нашим Героям.
Прийшли вшанувати пам'ять Героя. Так само було на барикадах в Києві і тут треба бути і там. 
В мене просто немає слів, хочу плакати. Банду геть всьо що можна сказати. 
 
 
Ось так у Тернополі зустрічали тіло Героя України Ігоря Костенко. Священики відслужили панахиду. 
 
Священик
Всечесні отці від імені Героя України, я щиро дякую, за те, що знайшли час для молитви за спокій його душі. Герої не вмирають.
 
 
Люди зі свічками та молитвою по дорозі на Бучачину зустрічали Ігоря Костенка. За попередньою інформацією хлопцеві снайпери двічі вистрелили в голову. Батьки Ігоря Костенка повернулися з Петербурга, в нього ще є сестра. 22 лютого о 17 годині за ним відправлять панахиду, поховають в неділю 23 лютого. Рідне село Ігоря Костенка Зубрець Бучацького району в подвійній жалобі. Бо в Києві вбили ще одного хлопця родом з цього села Василя Мойсея. В березні йому мало б виповнитися 22 роки. Василь навчався в Зубрецькій школі на Бучаччині. Далі поїхав у Луцьк до старшого брата, поступив в університет. Снайпер влучив хлопцеві в серце, бронежилет Василеві не допоміг. Помер він у  сімнадцятій лікарні Києва. За попередньою інформацією поховають Василя Мойсея на Волині, де він жив останнім часом. Нам телефоном вдалося поспілкуватися з вчителем Зубрецької школи Марією Пивоварчук, жінка каже: обоє хлопців і Ігор і Василь були добрими, товариськими та слухняними учнями. Вічна пам’ять Героям.