додому АТО Самооборонівці з Енергодару ремонтують в Тернополі техніку на АТО

Самооборонівці з Енергодару ремонтують в Тернополі техніку на АТО

596

vlcsnap-2014-10-03-11h51m02s132Волонтери «Самооборони» міста Енергодар Запорізької області ремонтують у Тернополі техніку, куплену на потреби бійців АТО. Вони дякують тернополянам, які допомагають робити це безкоштовно. Також гості розповіли як сьогодні бути патріотом на сході України.

Самооборонівці з Енергодару Запорізької області приїхали на західну Україну аби купити для потреб бійців АТО позашляховик. Вони, як волонтери, постійно возять необхідне українським військовим неподалік Маріуполя, туди від Енергодару близько 250 кілометрів. Кажуть, без чотирипривідного авта, через знищенні обстрілами з важкої зброї дороги та осінню погоду, доїхати куди треба, дуже важко.

– Мы за лето, будем, сказать, угробили два или три автобуса. Сейчас зима, дождь пошел, грязь, болото. В самом городе Мариуполе дорога нормальная, а когда уже начинаем бежать по постам, вдоль реки, где они стоят – это еще километров 100 наматываем по бездорожню, где конкретно стоят части, – розповідає керівник «Самооборони» Енергодару Олександр Баляба.

Прийнятного за ціною та якістю позашляховика знайшли в Іршаві на Закарпатті, й зібравши доброчинні внески і доклавши своїх грошей, викупили. Дорогою додому, а їхали через Тернопіль, зрозуміли, що без додаткового огляду автівки їм все ж не обійтися.


– Там масла, фильтра подломались. В общем, там в поле ремонтировать никто не будет. Поэтому мы заехали сюда, и здесь ваши предприниматели полностью делают ревизию, чтоб она была в боеспособном хорошем состоянии. Хотим сказать большое спасибо руководителям, слесарям и мастерам. Хлопци добровольно все время нам помогают. Мы вчера купили какие-то запчасти – они нам деньги назад вернули, – говорить Олександр Баляба.

Дякують самооборонівці із Енергодару усім, хто їм допоміг у Тернополі. Кажуть – їх навіть безкоштовно нагодували в одному із кафе, коли дізналися, що це волонтери АТО.

– Якшо тут люди навіть не уявляють собі як це так, що місто Тернопіль, скажімо, може стать російським містом. У вас цього немає, так? А у нас ну, половина і не проти щоб, скажімо, Енергодар або Запоріжжя стало російське, – каже волонтер «Самооборони» Енергодару Віталій Шеремет.

А ще гості зі Сходу додають – чим ближче до Енергодару наближаються вороги, тим активнішими і патріотичнішими стають мешканці міста.