додому АТО Самооборона Майдану Тернопільщини проводитиме акції, аби чоловіки не втікали з країни

Самооборона Майдану Тернопільщини проводитиме акції, аби чоловіки не втікали з країни

557

vlcsnap-2015-01-27-16h32m35s122Не панікувати, а робити кожен на своєму місці все, аби допомогти бійцям, просять в Тернопільському штабі Самооборони майдану. Найкращі ліки від паніки – це робота, переконана волонтер Ліля Мусіхіна, а робочих рук завжди не вистачає. Усіх небайдужих запрошують в Самооборону майдану, що на вулиці Грушевського у Тернополі.

– До нас багато дуже людей звертається, особливо заплаканих багато мам. Як правило, це биття головою об стіну – я не можу щось зробити. Кожен може щось зробити, від отакої малої дитини, до бабусі, приходьте, робота кожному знайдеться. Якщо не в’язати, то пороти куплені на гуманітарці речі, сортувати ліки, пакувати ящики, роботи дуже багато і найкращі ліки від істерик і панік – це робота. Зараз тримати себе в кулаці, жодних сліз, наші сльози будуть сльозами радості на руїнах Красної площі, а до тої пори всі сльози і істерики – в кулак, – говорить волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини” Лілія Мусіхіна.

Охочих допомогти просять приходити в Штаб Самооборони майдану Тернопільщини, що на вулиці Грушевського у Тернополі, поблизу третьої школи. Ліля Мусіхіна звертається також до усіх чоловіків з проханням не зривати плану мобілізації.

– Будемо проводити акції під банками. Ви самі бачите, що робиться. Молоді люди масово стоять в чергах, щоб оплатити виїзд на візу, щоб виїхати закордон. Я буду піднімати дівчат, я буду піднімати дітей, щоб добитися до совісті чоловіків, щоб не зривали плану мобілізації. Зрив мобілізація – здача України, це найгидкіше, що може бути. Я не здивуюся, коли хтось з патріотів полосне з автомата по цих зрадниках, цього не можна робити, ні в якому разі, чоловіки, будьте чоловіками.