додому Новини “Самооборона” йтиме у владу спільно з “Народним фронтом”

“Самооборона” йтиме у владу спільно з “Народним фронтом”

569

vlcsnap-2014-09-29-18h02m54s98Важливо, щоб українські політики не були розділені, а спільно боролися за незалежність України. На цьому наголошує керівник Регіонального штабу “Народний фронт” і кандидат у народні депутати Роман Заставний. У час “крихкого перемир’я” влада має докласти максимум зусиль, а політики підтримати ініціативи, які допомагають врегулювати ситуацію в країні.

– Важливо дійсно сформувати повну вертикаль проукраїнської влади. Що робиться на Сході. Сьогодні в державі реалізовується мирний план щодо врегулювання ситуації на Сході. Якщо відверто кажучи, то в нашої політичної сили і в мене особисто є певні застереження щодо цього плану, але він є, він діє і ми повинні  прикласти усі разом зусилля для його реалізації, щоб мати чисту совість, що ми це зробили, – розповідає керівник Регіонального штабу “Народний фронт” Роман Заставний.

У парламенті мають з’явитися нові люди, переконують політики. Люди, які готові змінювати систему влади в країні, як того вимагав майдан. Тому, коментує  комендант Самооборони Майдану Тернопільщини, Самооборона йтиме у владу спільно з “Народним фронтом”.


– Є вимоги на майдані, які були висунуті народом до влади і одна з цих вимог – повне очищення влади і входження у владу нових людей, нових облич. Самооборона майдану на всеукраїнському рівні відгукнулась на запрошення “Народного фронту” ввійти в склад партії. Самооборона разом зі своєю командою, з бойовими командирами, разом з сотниками майдану і також з нашим лідером Андрієм Парубієм ввійшли в цю команду, – каже комендант Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик.