Головна Новини Рятувальники Тернополя отримали від польських колег автомобілі спеціального призначення

Рятувальники Тернополя отримали від польських колег автомобілі спеціального призначення

318

vlcsnap-2015-12-22-15h58m35s298Спеціальну техніку отримали тернопільські рятувальники від польських колег. Серед подарованого – спеціальний автомобіль хімічного захисту та мікроавтобус для перевезення особового складу. Вже у січні наступного року фахівці з Польщі навчатимуть тернопільських рятувальників працювати з новою технікою.

Тернопільські рятувальники впродовж багатьох років співпрацюють з вогнеборцями з Шльонського воєводства Республіки Польща. Цього разу поляки передали спеціальний автомобіль хімічного захисту. Він оснащений обладнанням німецького виробництва, і призначений для ліквідацій наслідків аварій, пов’язаних з викидом у навколишнє середовище шкідливих хімічних речовин та ліквідації інших надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

– Даний автомобіль є унікальним для Тернопільського гарнізону. Це обладнання, яким він начинений, досить актуальне для наших підрозділів. На жаль, до цього часу ми такого обладнання не мали. Ми мали хімічні автомобілі на базі ЗІЛ, це застаріле обладнання, яке важко використовувати оперативно при ліквідації хімічно-небезпечних аварій, – говорить начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей.

Крім спецавтомобіля хімічного захисту працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій одержали ще й мікроавтобус для перевезення особового складу на базі автомобіля Wolksvagen T4, який використовуватимуть для ротацій рятувальників у зону АТО.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here