Головна надзвичайне Рятувальники нагадують тернополянам не забувати про безпеку у новорічно-різдвяні свята

Рятувальники нагадують тернополянам не забувати про безпеку у новорічно-різдвяні свята

445

159072Рятувальники нагадують тернополянам не забувати про безпеку у новорічно-різдвяні свята. Купувати гірлянди та різноманітну ілюмінацію сертифіковану і лише у справному стані. Та не ставити ялинку близько до відкритого вогню чи обігрівальних приладів.

Гірлянди, новорічні вогні та різдвяні свічки все це безумовно вносить радість у зимові свята, проте рятувальники наголошують, що не потрібно забувати й про безпеку.

– Щоб новорічні та різдвяні свята принесли дійсно яскраві враження рятувальники звертаються до мешканців області з проханням дотримуватись елементарних правил безпеки. Пам’ятайте, що ялинку потрібно встановлювати подалі від обігрівальних приладів та джерел відкритого вогню. Категорично забороняється для прикрашання ялинки використовувати відкритий вогонь, а також в поєднанні з паперовими іграшками та штучним снігом. Що стосується електробезпеки, під час різдвяних свят активно використовується різноманітна ілюмінація, пам’ятайте, що вона має бути сертифікована та в справному стані, – розповідає начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю управління ДСНС у Тернопільській області Сергій Данілін.

Також мнсники нагадують, що у Тернопільській області заборонено використовувати різноманітні піротехнічні засоби. Особливу увагу щодо використання дрібної піротехніки в цей час вони радять приділяти дітям та проводити з ними різноманітні профілактичні бесіди.

– На рахунок використання різноманітних піротехнічних засобів. На території міста Тернополя на час проведення антитерористичної операції діє заборона на використання різноманітних піротехнічних засобів. Ця заборона поширюється і на новорічні та різдвяні свята. Особливу увагу потрібно звернути батькам, від вас залежить життя ваших дітей. Проводьте з дітьми різноманітні профілактичні бесіди щодо безпеки під час зимових свят, і взагалі під час зимового періоду, – каже Сергій Данілін.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here