Головна надзвичайне Рятувальники гасять пожежу покладів торфу поблизу села Борсуки Лановецького району

Рятувальники гасять пожежу покладів торфу поблизу села Борсуки Лановецького району

286

vlcsnap-2015-09-11-16h26m17s62Рятувальники продовжують гасити пожежу покладів торфу поблизу села Борсуки Лановецького району. Площа пожежі там становить більше гектара, але найбільша небезпека в тому, що поряд розташований Магістральний газопровід «Уренгой – Помари – Ужгород». Вогнеборці роблять все необхідне, аби не допустити розповсюдження полум’я в напрямку газопровода. Крім цього випадки займань торфів зафіксували в Підволочиському та  Бучацькому районах.

– На сьогодні одна з найрезонансніших пожеж, яка є на території області, це поблизу села Борсуки Лановецького району. Там горять осередки торфу, на місці працюють пожежно-рятувальні підрозділи, задіяли допоміжну техніку з аграрних підприємств, які знаходяться поруч. Основна небезпека даної пожежі, що вона знаходиться поблизу газопроводу високого тиску, – розповів начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю управління ДСНС у Тернопільській області Сергій Данілін.

Рятувальники роблять все необхідне, аби не допустити розповсюдження полум’я в напрямку Магістрального газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород».

– На сьогодні відстань значна, тобто немає такої небезпеки, що пожежа може завдати небезпеку цьому газопроводу, але рятувальники докладають всіх зусиль, щоб не розповсюдилася пожежа, – каже Сергій Данілін.

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій прийняли рішення виділити необхідну кількість пально-мастильних матеріалів для забезпечення роботи техніки, задіяної на ліквідацію пожежі. Для підвозу води з річки Горинь, що протікає на відстані 500 метрів від осередку пожежі додатково залучили техніку місцевого приватного сільськогосподарського підприємства. Причини загорання встановлюють. Пожежі покладів торфу не лише важко піддаються гасінню, але й наносять значну шкоду навколишньому середовищу. Залягання торфу можуть сягати кількох метрів в глибину, відтак спрогнозувати розвиток і поширення пожежі складно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here