додому благоустрій Рух на Майдані Волі відновили

Рух на Майдані Волі відновили

366

8 січня по обіді рух на Майдані Волі відновили. Хоч головна ялинка стоятиме там до 19 січня, свята Водохреща. Відтепер водії далі їздитимуть вулицями Листопадова, Йосипа Сліпого та Замковою по звичному маршруту. Усі знаки та декоративні вазони, які обмежували рух, сьогодні комунальники прибрали.

З 31 грудня і до 8 січня нового року рух на Майдані Волі через новорічно-різдвяні святкування обмежили. Таку зміну руху в Тернополі практикували вперше.

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "8 січня було розблоковано даний майдан, дорожні знаки приведено в звичну схему організації дорожнього руху, і наданий час рух транспортних засобів здійснюється по звичному старому режиму".

Жодних непорозумінь, інцидентів чи порушень правил обмеження руху впродовж новорічно-різдвяних свят не траплялось, розповідає Ярослав Копча.  

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Таких проблем не було, були такі деякі поодинокі випадки, але з двох сторін – зі строни Замкової  і зі сторони вулиці Йосипа Сліпого – були пости ДАІ, і водії практично ставили свої автівки на парковки або перед обмежувальними вазами".

В інших мікрорайонах міста наразі рух змінювати не будуть. Обмеження для транспорту можливе у випадку аварійних ситуацій.