Головна благоустрій Рух транспорту по дамбі Тернопільського ставу частково перекриють

Рух транспорту по дамбі Тернопільського ставу частково перекриють

365

vlcsnap-2016-06-29-17h41m12s791Рух транспорту по дамбі Тернопільського ставу частково перекриють. Можливість проїзду тудою тимчасово звузиться до однією смуги. Причина – вже від завтра, тридцятого червня, дамбу почнуть капітально ремонтувати.

Підготовчі роботи для проведення капітального ремонту дамби Тернопільського ставу розпочнуться вже 30 червня. Рух транспорту тут частково перекриють на місяць, за цей час планують повністю завершити ремонтні роботи. Маршрутки, тролейбуси та автомобілі сюдою їздити зможуть впродовж усього терміну ремонту, щоправда, лише однією смугою. Загальна вартість проекту – майже 30 мільйонів гривень. Частину грошей на його реалізацію виділено із міського бюджету, ще частину – планують отримати за співфінсуванням із Державного Фонду регіонального розвитку.

– Наразі з необхідних 28 мільйонів ми маємо інформацію про підтвердження надання коштів з державного бюджету в розмірі 5 мільйонів гривень. Хоча ми розраховували отримати щонайменше 15. Тому, якщо буде додатково дофінансовано в межах 15 мільйонів гривень, ці роботи можна завершити повністю вже в цьому році, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Для того, щоб не бути залежним від того, чи держава дасть необхідні гроші чи ні, ремонт дамби проводитимуть у дві черги.

– Передбачений капітальний ремонт проїжджої частини, гідроспоруд, які є поруч з мостом, а також гідроспоруд, які вважаються ще польськими, які розміщені трошки далі, з яких вода подається з озера до парку Топільче. Об’єкт надзвичайно складний, тому що немає конкретної документації, яка підтверджує, що сьогодні є, яка основа моста зроблена. Наступна черга проведення робіт – це ремонт всієї дамби, яка крім того, що є проїжджою частиною, виконує і роль підпірної стіни для ставу, – каже Сергій Надал.

Змість бруківки на дамбі встановлять спеціальні плити перекриття та встелять асфальт. Окремо пізніше робитимуть тротуари, які планують виконати в тому ж стилі, що і набережна ставу.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here