Головна благоустрій Рух на ділянці вулиці Танцорова перекрили до 7 серпня

Рух на ділянці вулиці Танцорова перекрили до 7 серпня

474

vlcsnap-2015-07-09-18h34m22s108Від сьогодні і до 7  серпня частково перекрили рух автотранспорту на ділянці вулиці Танцорова у Тернополі (від площі Героїв Євромайдану до вул. Паращука). За цей час комунальники планують капітально відремонтувати проїжджу частину.

Від сьогодні частково перекрили рух на частині вулиці Танцорова від площі Героїв Євромайдану до вул. Паращука. На вулиці Танцорова проведуть капітальний ремонт дороги, зокрема інженерних колодязів, замінять бордюрні камені та верхній шар асфальтного покриття.

– Прийнято рішення про перекриття руху транспорту на вулиці Танцорова. Хочу попросити в тернополян вибачення за тимчасові незручності, мусимо на місяць часу перекрити дорогу, бо буде проводитися ремонт, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Виконавчий комітет прийняв також рішення про початок реконструкції площі Героїв Євромайдану. Тут планують облаштувати відпочинкову зону, встановити монументальний пам’ятник Героям «Небесної сотні», відремонтувати комунікації та дорогу.

– В цей благоустрій входить ремонт дороги, яка веде від вулиці Руської і сполучає з Шептицького та благоустрій самої площі: вкладення бруківкою, облаштування місць для відпочинку, зелені насадження, лавочки для відпочинку. Крім того облаштування на території площі пам’ятника Героїв Євромайдану. Стоїть завдання зробити благоустрій до Дня міста, сам пам’ятник ми зробити не встигнемо, але ми закладемо основу під його будівництво. Прошу всіх тернополян долучитися до встановлення пам’ятника, тим більше що ми вже два роки про це говоримо, – каже Сергій Надал.

Завершити благоустрій площі Героїв Євромайдану планують до Дня Незалежності.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here