Головна суспільство Розвиток підприємств України – в руках нинішніх студентів

Розвиток підприємств України – в руках нинішніх студентів

466

Розвиток підприємств України – в руках нинішніх студентів. Реалізувати таку формулу покликана 11 Всеукраїнська наукова студентська конференція "Інноваційні процеси в розвитку підприємств", яку цьогоріч приймає Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж.

У Всеукраїнській науковій студентській конференції "Інноваційні процеси в розвитку підприємств", котра проходить на базі Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу, загалом об'єднала  22 навчальні заклади системи споживчої кооперації України. Така наукова співпраця, кажуть учасники конференції, спрямована не лише на обмін досвідом, але і на можливість подальшої реалізації наукових розробок

– Багато тем, які піднімаються в наукових дослідженнях студентів, які піднімаються на цій конференції, вони носять в основному практичний характер, тому, що ці дослідження проводилися на базі певних підприємств, особливо це споживчої кооперації. І їхні наукові розробки, оці невеличкі здобутки, можуть стати основою великих практичних змін які пропонують студенти, пропонують викладачі для запрвадження в практичній діяльності цих підприємств, – розповів директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Окрім науково-практичної користі від проведення у Тернополі такої конференції, Василь Мулярчук вбачає нагоду познайомити студентів зі східних областей із місцевими культурою та традиціями. Гості міста відвідають видатні місця Тернопільщини, також їм пропонують участь у різноманітних майстеркласах, весняних гаївках.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here