Головна благоустрій “Розумні зупинки” встановлять у Тернополі цього року

“Розумні зупинки” встановлять у Тернополі цього року

598

vlcsnap-2016-03-02-16h01m56s244Слідкувати за рухом маршруток і тролейбусів буде простіше, кажуть в управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку тернопільської міськради. Так звані “розумні зупинки” встановлять у Тернополі цього року. На них можна буде не тільки вслідкувати точне місце знаходження автобуса, а й скористатися послугами Wi-Fi .

Одна “розумна зупинка” коштує від 10 до 45 тисяч гривень, кажуть у міськраді. Тому встановлюватимуть їх поступово. Цього року планують дві: одну біля Кооперативного технікуму, а іншу у центрі біля церкви Різдва Христового.

– Щоби пасажир бачив коли і через скільки буде той чи інший або тролейбус або автобус. Така розумна зупинка коштує, якщо це антивандальна, то в межах 40-45 тисяч гривень одна. Якщо не антивандальна, то вона в межах там десяти тисяч коштує, – говорить начальник Управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

У Тернополі більше двохсот зупинок громадського транспорту. Розумних – дві: на Київській та біля Галицького коледжу. На час нашого приїзду вони не працювали. Табло, що за задумом має показувати розклад руху громадського транспорту, встановлені за вітринами магазинів, які розміщені поряд із цими зупинками.

– В бюджеті ми також передбачаємо і придбання нових тролейбусів, не менше десяти в цьому році. Ми прогнозуємо побудувати ще одну тягову підстанцію. Адже ці, по тій кількості тролейбусів, вже не будуть в силі по своїх потужностях забезпечити роботу транспорту. Зрозуміло, що також будуть будуватися нові тролейбусні лінії в цьому році, – каже Ігор Мединський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here