Головна культура “Розстріляний Майдан” презентували у Тернополі

“Розстріляний Майдан” презентували у Тернополі

469

“Розстріляний Майдан” – фотовиставка під такою назвою запрацювала у художньому музеї Тернополя. Її автор – Олександр Тимошенко – член Національної спілки фотохудожників України і учасник подій на Майдані.

168 світлин із майже двох тисяч, відібраних для виставок, у хронологічному порядку відображають події Майдану. Їх автор розповідає: усе життя фотографував краєвиди. От і на заслуженому відпочинку сподівався на пошук цікавих ракурсів у природі. Та життя розпорядилось по-іншому. Бути там, де вирішується доля країни, – вирішив одного дня, взяв до рук фотоапарат і вирушив на Майдан. З того часу усе найцікавіше залишалось на світлинах. Страху, зізнається, не мав жодного, доки не отримав поранення.

– Витер руку – кров. Я не відчув ні болю, ні нічого. І тоді от той страх, він не страх, появилася образа. З’явилась жага помсти за таке ставлення до журналістів, – пригадує автор виставки Олександр Тимошенко.

Олександр Тимошенко зізнається: свідомо уникав на знімках крові і ран. Шукав щось позитивне і натхненне. До видрукуваних світлин фотохудожник додає електронну версію з двох тисяч знімків, які можна теж оглянути на виставці.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here