Головна Новини Розслідування у справі героїв Небесної Сотні досі не дійшло до логічного завершення

Розслідування у справі героїв Небесної Сотні досі не дійшло до логічного завершення

492

vlcsnap-2015-11-20-18h12m26s402Розслідування у справі героїв Небесної Сотні досі не дійшло до логічного завершення. Батьки молодих хлопців уже два роки, як поховали своїх синів, а винних і досі не покарали. Відверта розмова з батьками героїв Небесної сотні два роки після подій Майдану.

З часу обстрілів мирних громадян на Майдані пройшло два роки. Весь цей час велося розслідування у справі героїв Небесної Сотні та логічного завершення воно так і не набуло. Молодих юнаків уже два роки немає в живих, а винуватці досі не покарані. Батьки героїв з Тернопільщини їздять до Києва на кожен суд та результатів нема досі.

– Суди проходять важко. З нас фактично рідні, беркутівці ці двоє, які сидять Амброськін і Зінченко поводять себе цинічно, зухвало, сміються, їх рідні підсмішкуються, кидають репліки. Ніхто не кається. Я вже казав їхнім батькам, кого ви породили, хоть би покаялися, сидять, сміються. Почувають себе безкарно. Значить напевно, що їм хтось щось пообіцяв. Що суд буде завершено в їхню користь, я так думаю. І вони ні каплі сумління, ні совісті, нічого на їхніх обличчях, ніякого розкаяння не видно, – розповідає батько Героя Небесної сотні Ігоря Костенка Ігор Костенко.

Ігор Костенко та Юрій Войтович проходять усі суди у справі загибелі синів, а разом із ними родичі ще 39 потерпілих. Адже всі справи об’єднали в одну. У тому, що винних покарають, батьки загиблих мають сумнів.

– Влада чекає напевно, що нам це все, батькам, рідним, активісіав, громадськості надоїсть, що будуть більш резонансні якісь справи. Відволічеться увага від справ по Майдану.

Не допомагала влада і зі встановленням пам’ятників героям. Все робили самі.

– Ні обласна, ні місцева влада, ще не одна влада, яка зараз існує не поцікавилась, як батьки ставлять той пам’ятник, чи вони мають гроші, чи ні. Зовсім всі були байдужі. Тільки коли поставили пам’ятник, перед виборами, приїжджають спокійно, начинають фотографуватися. Ще не вийшли з машини, начинають вже фотоапарат, всьо познімалися гарно і поїхали спокійно, – каже  батько Героя Небесної сотні Назарія Войтовича Юрій Войтович.

Батько Назарія Войтовича та Ігоря Костенка запевняють: добиватимуться до останнього справедливості та покарання винних.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here