додому Новини Розслідування конфлікту депутата Тернопільської обласної ради та патрульних триває

Розслідування конфлікту депутата Тернопільської обласної ради та патрульних триває

1029

Розслідування резонансної справи – конфлікту депутата Тернопільської обласної ради Олександра Башти та патрульних поліцейських – триває. Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції начальник обласного управління нацполіції Тернопільської області Олександр Богомол.

– Ми результати, матеріали, направили в прокуратуру. Прокурор області вчора вийшов з відпустки, я вчора з ним спілкувався. Вони в найближчі дні розглянуть питання про подальшу долю, – каже начальник ГУНП Тернопільської області Олександр Богомол.

Відповідно до ст. 481 Кримінального процесуального кодексу України передбачено спеціальний порядок повідомлення про підозру депутатам усіх рівнів. За цією нормою Закону керівник регіональної прокуратури повідомляє про підозру депутату обласної ради. У зв’язку з цим до прокуратури області надійшли матеріали кримінального провадження, розслідування у якому здійснюють слідчі поліції. Галузевий відділ прокуратури вивчає питання щодо наявності достатніх підстав для повідомлення про підозру депутату облради.

Нагадаємо, конфлікт стався 21 листопада 2017 року. Між депутатом обласної ради та поліціянтами зчинилась бійка. Було розпочате кримінальне провадження за статею 345 ч 2. кримінального кодексу України – опір поліцейським.