Головна благоустрій Розробляють нову схему тролейбусних маршрутів у віддалені мікрорайони Тернополя

Розробляють нову схему тролейбусних маршрутів у віддалені мікрорайони Тернополя

340

Нову схему тролейбусних маршрутів у віддалені мікрорайони Тернополя розробляють в міському управлінні траспорту, комунікацій та зв'язку. Відтак, тролейбуси їздитимуть у шостий мікрорайон, до дитячої обласної лікарні на Сахарова, а також в мікрорайон Західний.

Наразі опрацьовують варіанти забудови шостого мікрорайону Тернополя, зокрема за дитячою обласною лікарнею до Підволочиського шосе, а також план забудови частини мікрорайону Західний, який знаходиться за Кутківцями, за вулицями Зологірська і Бенцаля. В міському управлінні транспорту, комунікацій та зв'язку розробляють нову схему руху, аби пустити туди тролейбуси.

– Тролейбусні маршрути будуть проходити через район, наприклад, от в цьому шостому мікрорайоні, спочатку планувалося, що він піде і вийде на Об'їзну. Зараз архітектору дали доручення, що він заїде в район забудови з виїздом неподалік Збаразького кільця, а далі вже по встановлених маршрутах: хто на Східний, хто на Сонячний масив, як це все буде опрацьовуватися, – пояснює заступник начальника управління транспорту, комунікацій та зв'язку Тернопільської міськради Олег Вітрук.

Тролейбуси їздитимуть і в мікрорайон Західний, запевняє Олег Вітрук. А на запитання, коли нова тролейбусна схема запрацює, відповідає так.

– Це питання спочатку до  архітекторів, після того до інвесторів і забудівників і далі як воно там буде.  Це є чорновик по ньому ще працювати і працювати і все буде вдосконалюватися. Коли буде встановлений тролейбусний маршрут, коли будуть розмежовані і встановлені вулиці в тих мікрорайонах, вже після того буде доопрацьовуватися можливість інших маршрутів, наприклад, автобусних, якщо буде виникати потреба.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here