додому освіта Розпочинається “спекотний” період для майбутніх вступників

Розпочинається “спекотний” період для майбутніх вступників

307

В Україні завершилась друга сесія пробного тестування. Загалом на Тернопільщині понад 4,5 тисячі абітурієнтів склали пробне ЗНО. Це близько 95% усіх, хто зареєструвався. Тепер для майбутніх вступників розпочинається "спекотний" період. Вже незадовго вони складатимуть державну підсумкову атестацію, а через 2 місяці їх чекає вже справжнє тестування. Розпочнеться ЗНО 3 червня іспитом з іноземної мови.

Пробне тестування на Тернопільщині провели з усіх предметів, які будуть і на справжньому ЗНО. Процедура проведення була максимально реалістична. Розпочали роботу об 11 годині. Учасники отримали тестові зошити аналогічні до тих, які будуть на ЗНО. Працівники пункту тестування стежили, аби абітурієнти не списували. Наприкінці усі учасники отримали ключі-відповіді до тестових завдань.

– Ми допомогли абітурієнтам зрозуміти їхні сподівання, може хтось і розчарувався, але саме так, за тою схемою, за таким механізмом буде відбуватися і тестування справжнє. Уся процедура буду збережена. Таким чином це є досить хороша підготовка до червневого складання іспитів, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

До пробного тестування, коментують організатори, абітурієнти віднеслись відповідально. Такого ставлення до вступних випробовувань від них очікують і надалі. Зараз учасники пробного тестування можуть співставити свої знання і результати інших учасників.

– Необхідно до 4 квітня необхідно зайти на свою персональну сторінку на сайті Івано-Франківського регіонального центру. Активізувати закладку "Пробне тестування", там появиться бланк відповідей, куди потрібно внести свої варіанти, але саме ті, які були дані при тестуванні. Після 4 квітня буде рейтинговий список усіх учасників тестування, – каже Юрій Шайнюк.