додому Головні Розпочався осінній призов на строкову службу в армії

Розпочався осінній призов на строкову службу в армії

1743

Призовники на Тернопільщині вже отримують повістки до військкоматів. Цьогоріч призов на строкову службу в армії триватиме три місяці. Перша відправка строковиків із Тернопільської області запланована на 9 жовтня. До операції Об’єднаних сил на сході України строковиків обіцяють не залучати.

550 призовників з Тернопільщини цієї осені поповнять лави Збройних сил України. Згідно з указом Президента України осінній призов цьогоріч триватиме на місяць довше – з початку жовтня та до кінця грудня.

-Перш за все, це зумовлено тим, що збільшилась кількість призовників для укомплектування команд молодого поповнення для Національної гвардії України, Державної прикордонної служби. У зв’язку з цим було прийнято це рішення провести призов у грудні щоби “розгрузити” роботу, а саме навантаження на районні призовні комісії, військо-лікарські комісії з метою, щоб вони більш раціонально, більш ефективно провели відбір призовників для укомплектування Збройних сил України. 

До служби підлягатимуть чоловіки віком від 20 до 27 років. Призовники з вищою освітою служитимуть в армії лише рік, усі інші — півтора.

Перше відправлення призовників на Тернопільщині відбудеться 9 жовтня. Військову службу новообранці проходитимуть у навчальних центрах України за межами зони бойових дій.