додому Новини Розпочали прийом документів на субсидії під час неопалювального періоду

Розпочали прийом документів на субсидії під час неопалювального періоду

514

Прийом документів на призначення субсидії під час неопалювального періоду почали з 13 травня у Тернополі. Документи необхідно приносити в управління соціальної політики, що знаходиться на вулиці Лисенка, 8, або у колишній ЖЕК. Прийом документів для призначення субсидії не обмежений у часі. Проте хто документи подасть швидше, швидше й отримає допомогу держави у сплаті комунальних платежів.

Людей, які претендують на субсидію у неопалювальний період, значно менше, аніж взимку, розповідають в управлінні соціальної політики. Проте у перший день прийому заяви подало більше двох сотень городян. Опрацьовують документи протягом 10 днів.

Марія Чашка, начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради: "На субсидії можуть претендувати усі ті громадяни України, а зараз ми говоримо про мешканців Тернополя, в яких загальна сума сплати за комунальні послуги в межах норм споживання перевищує 15%, а для сімей, яка складається з непрацездатних громадян, перевищує 10% середньомісячного сукупного доходу сім'ї. У такому випадку потрібно звертатися до нас і різниця буде відшкодована".

Аби отримати субсидію потрібно подати такі документи: паспорт, ідентифікаційні номери всіх, хто зареєстрований за адресою, пенсійні посвідчення, якщо у сім'ї є пенсіонери, для непрацюючих – трудові книжки, а для працюючих людей – довідка з роботи про доходи за останніх півроку.

Марія Чашка, начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради: "Документи можна подати не лише у нас в управлінні соціальної політики, а й у багатьох точках міста Тернополя, в ЖЕКах. В понеділок у них неприйомний день, бо вони працюють у нас з документами. Можна звертатися у будь-який час".