додому Новини Роумінг від Київстар у Канаді – впевнена подорож зі зв’язком

Роумінг від Київстар у Канаді – впевнена подорож зі зв’язком

592

Багато українців вирушають до Канади на постійне місце проживання, а деякі подорожують туди і намагаються побачити щось нове. В обох випадках доведеться скористатися українським номером, хоча б спочатку. Щоб не обмежувати себе і отримати доступ до всіх функцій доведеться активувати роумінг.

Це означає, що ви зможете за особливим тарифом користуватися українським номером, що створює комфорт для мандрівника. Заздалегідь потрібно вибрати від оператора київстар роумінг канада, щоби під час подорожі не переживати за зв’язок. Якщо виникнуть труднощі з такою послугою, необхідно заздалегідь попросити консультації у менеджерів з урахуванням своїх запитів та бюджету на роумінг.

Тарифи

Наведено базовий тариф з наступними умовами та вартістю:

  • 100 Мб (50 грн. за пакет);
  • 10 хвилин (25 грн. за пакет);
  • 25 SMS (25 грн за пакет).

Хвилини надаються за умови дзвінків на номери України та країни перебування, а також на вхідні дзвінки. SMS-повідомлення надаються на номери України та країни перебування.

За потреби можна замовити eSIM, щоб звільнити слот для картки пам’яті або SIM-картки іншого оператора. Це можна зробити з будь-якої точки світу. Поповнення рахунку доступне за допомогою фірмового додатку, на сайті або через запит *134# навіть за відсутності інтернету.

Як підключити роумінг?

Після приземлення у Канаді, тобто. фізичного розташування на території країни, мобільний телефон автоматично знайде вежу місцевого оператора, та підключиться до нього, активуючи додатково роумінг. Якщо цього не сталося, потрібно перейти в налаштування мережі та у формі вибору мережі активувати автоматичний режим.

Іноді роумінг автоматично підключається у випадках, коли користувач знаходиться у прикордонних районах України. Щоб цього не відбувалося, необхідно припинити автоматичний пошук мережі та вручну вибрати оператора Київстар.

Безлімітний роумінг у додатках

Кожен бажаючий може скористатися у роумінг великим набором програм, включаючи:

  • Telegram, Facebook messenger, Viber, WhatsApp (месенджери);
  • Booking та AirBnB (бронювання готелів та оренда апартаментів або квартир);
  • Skyscanner і Tickets.ua (пошук та бронювання квитків на літак);
  • Google Maps та Apple Maps (визначення розташування та підготовка маршрутів для проходження);
  • Додаток Мій Київстар (оцінка поточного тарифу, балансу та багатьох інших параметрів);
  • сайт та додаток Helsi (запис до лікаря на прийом).

Завдяки такому набору програм користувач завжди буде в курсі подій і може легко вирішити свої проблеми.

Додаткові особливості роумінгу

При використанні базових умов плата стягується в першу секунду за день до дзвінка в роумінгу, надсилання повідомлення або використання Інтернету. Плата здійснюється лише у дні, коли користувач проводить певні дії. Якщо протягом дня не було використання, плата не стягується.

Надіслати повідомлення або зателефонувати на короткі номери з роумінгу неможливо. Технічно відправлення повідомлень можливе за умови згоди місцевого оператора, але підтвердження користувач не побачить. Таке повідомлення тарифікується як стандартне SMS за тарифами роумінгу.