додому АТО “Россия не претендует на Донбасс, Россия претендует на зависимую Украину”, – Семен...

“Россия не претендует на Донбасс, Россия претендует на зависимую Украину”, – Семен Семенченко у Тернополі

542

vlcsnap-2014-10-17-16h33m05s99Частина команди “Об’єднання “Самопоміч” представила в Українському Домі “Перемога” у Тернополі свою передвиборчу програму та висловили підтримку Тарасу Пастуху, який зараз воює на Сході України. Вони розповіли про кроки, які робитимуть, пройшовши в парламент, напрацювання, ідеї розвитку країни, та прогнозували, коли в Україні настане мир.

– Россия не претендует на Донбасс, Россия претендует на зависимую Украину, на часть своей империи. Поэтому, пока существует возможность идти европейским путем развития, создавать страну, в которой гораздо более свободнее и богаче живет человек, чем в современной России, это будет угрозой для той системы власти и будет давить информационно-военным путем либо пока к власти не прийдет очередной Янукович, либо пока Украина не станет таким государством, на котрое невозможно давить, – вважає командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко.

Війна закінчиться, коли ми станемо сильними, говорить комбат. На українському Сході у його батальйоні служило п’ятеро тернополян. Зараз них є загиблі, поранені, полонений та ті, які продовжують служити.