Головна Новини Росія Москва”Росія”, “Російська Федерація”, “Москва” – ці слова заборонили у Тернополі

Росія Москва”Росія”, “Російська Федерація”, “Москва” – ці слова заборонили у Тернополі

433

vlcsnap-2016-06-17-16h50m04s709“Росія”, “Російська Федерація”, “Москва” – ці слова та усі, пов’язані з ними, а також їх переклади іншими мовами заборонили вживати у рекламі та вивісках у Тернополі. Відповідне рішення прийняли депутати 16 червня на черговій сесії міської ради.

Слова Росія, Російська федерація та похідні від них в Тернополі відтепер заборонено вживати у рекламі та вивісках. Таке рішення прийняли місцеві депутати, врахувавши прохання громадських організацій, ведення неоголошеної гібридної війни країною-агресором Росія проти України, анексію Криму та захоплення українських земель.

– 1. розміщення в місті Тернополі інформаційних вивісок, в яких використовується слово “Росія”, “Російська федерація”, та похідних від них слова або словосполучення. 2. Керівникам, співвласникам, власникам підприємств, установ, організацій, фізичним особам-підприємцям в 10-денний термін провести оперативні заходи щодо демонтажу вивісок, оголошень, щитів, таблиць, що не відповідає пункту цього рішення, – розповів начальник відділу міжнародного співробітництва і туризму ТМР Володимир Кашицький.

Також, за пропозицією депутатів, заборонили використання і слова «Москва». Організація та виконання рішення покладена на управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради та комунальне підприємство – парк Загребелля.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here