Головна Головні Російським товарам – бойкот, вибори до ВР – нагальні, обороноздатність тернопільського гарнізону...

Російським товарам – бойкот, вибори до ВР – нагальні, обороноздатність тернопільського гарнізону – негайно

330

Російським товарам –  бойкот, вибори до Верховної ради нагальні, обороноздатність тернопільського гарнізону – негайно. Сьогодні відбулось пленарне засідання 49-ї сесії Тернопільської міської ради. Депутати розглянули понад 200 питань.

Події на сході країни чи не щодня доводять: ця війна стосується не тільки мешканців зони АТО, і навіть не лише українців. Збитий бойовиками напепредодні малайзійський Boeing 777 і смерть майже 300 мирних громадян різних країн світу, які були на борту літака, вкотре підтверджує: від терористів не застрахований ніхто. Саме тому, висловлюючи співчуття родинам загиблих, міський голова Тернополя закликав усіх, цитую: "бути пильними, виявляти, перешкоджати і протидіяти прислужникам російської фашистської п'ятої колони". А це означає і не фінансувати бойовиків, купуючи товари російського виробництва. Заборонити не можуть, тому депутати прийняли рішення попередити людей про походження товару.

– Рекомендувати закладам торгівлі і побуту здійснювати реалізацію товарів російського походження з поміткою для покупця, зазначенням країни-виробника та прапора Російської Федерації, – говорить секретар Тернопільської міськради Ігор Турський.

Водночас депутати міськради підтримали звернення щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради України 7-го скликання. Оновлення влади, вважають, створить сильну проукраїнську депутатську більшість в новому парламенті, і відповідно зміцнить національну безпеку. Задля безпеки тернополян найближчим часом, народні обранці прийняли річну програму забезпечення обороноздатності тернопільського гарнізону. На її реалізацію вже виділили 129 тисяч гривень. Треба більше.

– Програма передбачає фінансування в загальному розмірі 800 тис. грн. Це на придбання паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту, бронежилетів, шоломів, засобів зв'язку, тепловізорів, всього, що потрібно нашим тернопільським військовим формуванням, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Півроку позаду. Чиновники проаналізували видатки і взялись за перерозподіл грошей. Додатково виділили майже 240 тисяч гривень на освіту, їх поділять між другою спортивною школою і кількома дитсадками, більше мільйона гривень отримає "Тернопільелектротранс" на закупівлю тролейбусів, майже 2 мільйони 200 тисяч гривень – управлінню житлово-комунального господарства.

– На капремонт бульвару Данила Галицького 950 тисяч, на капремонт доріжок в парку "Топільче" 1 млн 180… Також додатково спрямовується 600 тис грн на придбання УЗД-апарату на лікарню швидкої допомоги, – каже заступник міського голови Тернополя Вікторія Остап'юк.

Продаж об'єктів комунальної власності – не через викуп орендованих приміщень, виключно відкриті аукціони. Тернополю – новий мікрорайон, шостий, який розбудують в напрямку Підволочиського шосе. Рішення про будівництво прийняли ще у 2005-му, тепер закріпили територію за комунальним підприємством міськради і готують проект забудови.

– В плані будівництва передбачено об'єкти і транспортної, і соціальної інфраструктури: будівництво дитсадка з початковою школою, заїзди, виїзди, рух громадського транспорту, окремі ділянки вже винесені на відкритий аукціон для продажу великого супермаркету з автостоянками, автовокзалу з інфраструктурою. Крім того буде сполучення зі Східним шляхом підземного переходу або великого моста, – пояснив Сергій Надал.

Загалом депутати розглянули понад 200 питань.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here