додому Новини росія застосувала 151 засіб для повітряної атаки української інфраструктури

росія застосувала 151 засіб для повітряної атаки української інфраструктури

392

Ворог застосував 151 засіб повітряного нападу на українську цивільну інфраструктуру.

До відбиття ракетно-авіаційного удару залучено зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та Сухопутних військ, мобільні вогневі групи, засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України.

В результаті протиповітряного бою сили оборони знищили 92 повітряні цілі.

Які наслідки для областей?

У Кривому Розі введені графіки аварійних відключень. Лікарні та інші об’єкти інфраструктури, де це можливо, переходять на генератори. У місті є влучання в об’єкти критичної інфраструктури.

У Харкові — більше 15 ударів по обʼєктах енергетики. Місто фактично повністю без світла. Всі екстрені служби вже працюють.

У Запоріжжі — близько 12 вибухів, є поранені та руйнування будинків. У Запорізькій області повністю перекрито рух переїздом на греблі Дніпровської ГЕС.

Кропивницький — зникла електрика у низці мікрорайонів. Також у деяких населених пунктах електропостачання відключилося аварійно.

Міністр енергетики заявив, що ворог здійснює наймасштабнішу атаку на українську енергетику за останній час. Є влучання та пошкодження об’єктів генераціі, системи передачі та розподілу електроенергії в різних областях. Через обстріл знеструмлено одну з ліній електропередачі, що живить ЗАЕС.

Львівщина — у Золочівському районі — пожежа у лісовому масиві. Попередньо від падіння уламків “шахеда”, який збили Сили ППО.

У Вінниччині — є влучання в об’єкт критичної інфрастуктури.

Також було враження об’єктів на Хмельниччині, є руйнування та постраждалі.