додому Новини Роман Скорпіон з концертом буде у Тернополі

Роман Скорпіон з концертом буде у Тернополі

800

7 вересня у Тернополі (ПК «Березіль») відбудеться концерт відомого українського співака Романа Скорпіона, який пройде у рамках Великого ювілейного туру «Україна переможе», присвяченого 10-річчю творчої діяльності артиста.

Саме у 2013 році вся країна почула пісню “Поцілую”, а наступна пісня-візитівка “Закохався” вже давно стала народним хітом.

Завдяки неймовірно успішним синглам “Закохався”, “Поцілую”, “Обійму”, “Давай будем разом”, “Моя”, «З мільйонів одна», «Я нікому тебе не віддам» у дуеті з Тонею Матвієнко, співак завоював велику прихильність і любов глядача.

В концертній програмі будуть звучати всі самі знакові в кар’єрі артиста пісні. Це не просто концертний тур, це – пісенна історія Романа Скорпіона і кожен глядач у залі стане її частиною…

Тур названий в честь однойменної пісні «Україна переможе», яка, впевнений артист, є пророчою!

Від початку повномасштабного вторгнення Роман Скорпіон дав більше 100 благодійних концертів в Україні та за кордоном. Як каже сам співак: «В цей складний для нас час, я розумію наскільки важливо бути об’єднаними спільною метою, зустрічатися і підтримувати один одного. Пісня лікує, пісня надихає, пісня дає надію і сили не здаватися…».

Сьогодні у його творчості чимало яскравих кліпів, україномовний альбом “Поцілую тебе”, мільйонні перегляди відео в інтернеті, а на концертах завжди аншлаги. Пісні артиста лунають на топових радіостанціях України та далеко за її межами. А шоу «Моя», яке відбулося у 2019 році у Львові, і по сьогодні лишається одним із самих грандіозних в Україні.

З кожним днем Роман Скорпіон закохує все більше і більше слухачів до власної музики, яку пише від душі. Він сам продюсер свого проекту та автор усіх пісень, які виконує.

Захоплюючі постановки, тони декорацій та пісні, які не залишать байдужим нікого.

Ви повинні це побачити, щоб заспівати головні хіти разом з улюбленим виконавцем і поринути у світ справжньої щирості та любові.

Частина коштів з концерту піде на потреби ЗСУ.