Головна Новини Робити флюорографію окремо від дорослих зможуть тернопільські діти

Робити флюорографію окремо від дорослих зможуть тернопільські діти

526

fluorografiya-12Робити флюорографію окремо від дорослих зможуть тернопільські діти. В міській дитячій поліклініці тепер є власний флюорографічний кабінет з усім необхідним обладнанням. Раніше, такі обстеження діти в Тернополі мусили проходити в поліклінічних закладах для дорослих.

Флюорографічний центр тепер є в Тернопільській міській дитячій поліклініці. За гроші з міського бюджету купили сучасний цифровий флюорограф українського виробництва та відремонтували й, відповідно до норм використання рентгенологічного обладнання, облаштували приміщення. Раніше тернопільські діти були змушені робити флюорографію у поліклініках для дорослих за місцем проживання. Раз в рік діти від 15-ти до 18-ти років повинні робити таке обстеження. Їх в Тернополі близько майже дев”ять тисяч.

– Це все діти віком від 15 до 18 років, які ходили раніше по всьому місту і шукали де це можна пройти за місцем проживання. Зараз вони мають можливість всі проходити тут в дитячій поліклініці. Добре, що це зроблено саме в цей період, починаючи від сьогоднішнього дня і до вересня місяця вони всі будуть проходити огляд в зв’язку із вступом, в зв’язку з початком навчання. Вони зараз спокійно мають можливість пройти огляд, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

– Для нас є в позитиві, тому що ми сьогодні можемо, внесши в базу даних наших пацієнтів, які будуть проходити, ми можемо відслідкувати – хто прийшов, яка є патологія, чи є патологія, чи немає патології і нам не потрібно збирати ці дані по всьому місту, це все в нас буде зафіксовано в базі даних нашого кабінету, – говорить головний лікар дитячої міської лікарні Тернополя Роман книш.

Флюорографію в Тернопільській міській дитячій поліклініці робитимуть безкоштовно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here