Головна суспільство Робити чай, а не війну закликали школярі Тернопільської Української гімназії ім....

Робити чай, а не війну закликали школярі Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка

236

Бізнес та благодійність. Школярі Тернопільської гімназії імені Івана Франка заклbкали робити чай, а не війну. Заварювати його пропонують у власноруч декорованих чайниках. Гроші, які збирали під час презентації, віддадуть на потреби тернопільського батальйону територіальної оборони.

Роби чай, а не війну – лозунг акції, яку організували учні української гімназії імені Івана Франка. Вони беруть участь в україно-польському проекті "Ініціативна молодь". В його рамках гімназисти організовують компанію із певним бізнес-проектом. Таким для них стало декорування чайничків для закладів громадського харчування Тернополя. Одним із головних моментів проекту є презентація виробів. Її і вирішили поєднати із соціальною рекламою збору коштів для батальйону територіальної оборони.

– Рекламуючи свою продукцію ми будемо залучати громадян до збору коштів, – пояснює вчитель географії Тернопільської Україської гімназії ім. Івана Франка Оксана Бай.

Гроші для потреб батальйону школярі збирали у спеціальні скриньки. Кажуть, якщо хтось з рестораторів захоче купити чайнички, оздоблені вручну особливими техніками, гроші також віддадуть на потреби батальйонівців.

– Є техніки декупаж, є техніки запікання гранулами, є також зі звичайних підручних матеріалів, – розовідає учениця 10-Б класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка Катя Бай.

Серед речей, які планують продати школярі, і такі, яким дали друге життя.

– Також ми декорували просто вторинну сировину, наприклад, бляшані банки, ми з них виготовляли підсвічники, тому що це і економічно вигідно і гарно. І ресторатори зможуть також долучитися до цієї акції – ми будемо виробляти, вони будуть купувати і зібрані кошти будуть також долучатись до цієї акції, – говорить Катя Бай.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here