![сoncept, symbolizing the germs of the knowledge](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2016/08/photodune-3121871-concept-symbolizing-the-germs-of-the-knowledge-obtained-from-books-lso-it-may-be-eco-concept-xs.jpg)
Роботу вчителів та учнів за минулий навчальний рік проаналізували у Тернополі. Освітяни міста 30 серпня збирались в Українському домі “Перемога”, щоб обговорити досягнення і водночас плани на майбутнє. У конференції пройшла взяли участь всі педагогічні колективи шкіл, садків та позашкільних навчальних закладів міста. Зокрема на конференції обговорили концепцію “Нової української школи”, що почне діяти в 2018 році.