додому політика Роботу тернопільської ОДА визнали незадовільною

Роботу тернопільської ОДА визнали незадовільною

456
depytatu

depytatu

На 48-й сесії Тернопільської обласної ради депутати роботу ОДА визнали незадовільною. Зараз там готуються до таємного голосування, де мають голосувати за оголошення недовіри голові тернопільської облдержадміністрації Валентину Хоптяну. Депутати також підтримали проект закону, який стосується ліквідації спецпідрозділів міліції особливого призначення, в тому числі і "Беркут". За нього проголосувало 63 із 64 присутніх депутатів.

Оскільки голова ОДА не прийшов на пленарне засідання, пояснення  давав його заступник Василь Гецько, який повідомив, що звітувати  про здійснення Тернопільською ОДА делегованих Тернопільською обласною радою повноважень ОДА планує у першому кварталі 2014 року. Виступаючі депутати висловили своє обурення діями очільників ОДА та вказали на незадовільну роботу облдержадміністрації.

Сесія визнала роботу ОДА щодо делегованих повноважень незадовільною та зупинила дію пункту 1 рішення «Про делегування Тернопільській облдержадміністрації окремих повноважень ТОР п’ятого скликання», вказано на сайті обласної ради.