Головна політика Роботу ДАІ Тернопільщини Департамент ДАІ МВСУ оцінює на тверду четвірку

Роботу ДАІ Тернопільщини Департамент ДАІ МВСУ оцінює на тверду четвірку

370

Тверду четвірку за п’ятибальною шкалою поставив державтоінспекторам Тернопільщини заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України. Полковник міліції Володимир Резніков вважає, що з одним із головних завдань, профілактикою аварійності, Державтоінспекція в Тернопільській області справляється непогано.

Володимир Резніков, заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України: "Задача ДАІ – це профілактика ДТП. Робити так, щоб на певній ділянці дороги не було аварій. Для кожного інспектора, якщо він відпрацював зміну і на його ділянці не трапилось автопригод, ніхто не отримав тілесних пошкоджень, ніхто не загинув. То його робота вважається проведена на відмінно. На сьогодні підрозділ ДАІ в Тернопільській області має показники в цьому напрямку позитивні. Через те, що загальна кількість аварій, в порівнянні з минулим роком, з постраждалими зменшується. В цілому динаміка позитивна. Тому сприймаю як те, що підрозділ виконує свої обов"язки на тверду четвірку по п"ятибальній шкалі".

Перебуваючи на Тернопільщині, полковник Резніков, серед іншого, нагадав про те, що посвідчення водіїв, видані ще за часів Радянського Союзу, є дійсними лише до першого січня дві тисячі чотирнадцятого. І порадив водіям, які мають таку потребу, не чекати до кінця року, а замінити посвідчення на нові вже зараз.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here