додому Новини Робочі місця та простір для фахових консультацій мають намір створити для підприємців...

Робочі місця та простір для фахових консультацій мають намір створити для підприємців Тернопільщини

722

Робочі місця та простір для фахових консультацій збираються створити для підприємців Тернопільщини. Так званий бізнес-інкубатор може постати на базі місцевого центру зайнятості. Поки що фахівці, бізнесмени та влада лише обговорюють його концепцію.

Бізнес-інкубатори вже успішно функціонують у різних областях України та займаються підтримкою малого та середнього бізнесу. Такий осередок для підприємців планують зробити і в Тернополі на базі приміщень місцевого центру зайнятості. Він частково може надати також працівників та техніку.

Влада області запевняє: опрацьовуючи ідею створення бізнес-інкубатора, вивчали зарубіжний досвід. Наприклад, у Америці 30% підприємців, які розпочинали діяльність у таких установах, розширили свій бізнес із малого у середній. А 70-80% успішно працювали понад 3 роки. Бізнесмени Тернопільщини у бізнес-інкубаторі зможуть отримати як консультативну допомогу, так і робоче місце.

– Десять постійних робочих місць ми хочемо зробити – є таке приміщення. Є приміщення ще для проведення в центрі зайнятості семінарів, тренінгів. Друге, що ми хочемо зробити – в нас ще буде 20 партнерів, на партнерських засадах учасників бізнес-інкубаторів, котрі не будуть сидіти, їм не потрібне робоче місце, вони будуть користуватися усіма можливостями навчальними, – розповідає директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ТОДА Галина Воляник.

До обговорення концепції бізнес-центру долучились також експерти, підприємці, громадські активісти.