додому Новини Рідні полонених отримуватимуть у “ДІЇ” сповіщення від координаційного центру

Рідні полонених отримуватимуть у “ДІЇ” сповіщення від координаційного центру

491

Родини військовополонених і цивільних, яких росія утримує в полоні, а також сім’ї зниклих безвісти отримуватимуть у застосунку «Дія» усі сповіщення з кабінету з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров. Як зазначив міністр, близькі та рідні полонених або зниклих безвісти часто є вразливими цілями для шахраїв та зловмисників. “Часто цим користуються росіяни та надсилають компрометуючі повідомлення, де просять гроші в обмін на “звільнення з полону”.

Або спамери спекулюють на цій темі, прикріпляють лінк, а потім викрадають дані людини”, – повідомив він. Як наголосив Федоров, коли людина зникає – рідні залишають заяву в особистому кабінеті на сайті Координаційного штабу. Натомість у “Дію” надійдуть сповіщення з цього кабінету про те, що: заяву підтверджено, до справи додано інформацію; людину звільнено з полону.

“Якщо особа вважалась зниклою безвісти, а потім вдалося підтвердити, що вона в полоні, – також буде сповіщення в “Дії””, – додав глава Мінцифри.