![1-86](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-86-640x640.jpg)
Внаслідок некоректної роботи мережі мобільного оператора «Київстар» деякі абоненти не можуть зателефонувати безпосередньо на лінію «101», «102», «103», але стабільно працює лінія «112»!
Тож у разі потреби звертайтесь на лінію «112». А фахівці оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Тернопільській області приймуть ваше повідомлення та лініями зв’язку «Укртелеком» передадуть необхідним службам.