![411497995_687329900252489_1006956451005912187_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/411497995_687329900252489_1006956451005912187_n-640x640.jpg)
У ДСНС повідомили, що 18 грудня ліквідували два застарілих боєприпаси: у Тернополі та у Золотниківській громаді.
У місті Тернопіль виявлено артилерійський снаряд АС-76 мм часів Другої світової війни. Боєприпас вилучено та знешкоджено піротехніками ГУ ДСНС України у Тернопільській області.
Також піротехніки ДСНС у полі поблизу села Бенева Золотниківської ТГ Тернопільського району під час технічного обстеження території виявили, вилучили та знищили артилерійський снаряд АС-122 мм часів Другої світової війни.