додому надзвичайне Рятувальники МНС області підбили підсумки 2012 року

Рятувальники МНС області підбили підсумки 2012 року

607

Запобігти, врятувати, допомогти – із таким гаслом працюватимуть рятувальники Тернопільщини і в 2013 році. Чимало завдань, насамперед будівництво нових пожежних частин, заміна застарілої техніки – ставить перед собою Територіальне управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Підбивали сьогодні рятувальники області і підсумки зробленого торік.

У лютому 2012 року – аварійне відключення ліній елекропередач, практично весь Тернопіль без світла; першого червня через буревій на трасі – Львів-Тернопіль заблокований проїзд автівок; 2 серпня – під час прокладання комунікацій на вулиці Куліша у Тернополі двох людей засипало землею;  15 грудня близько 200 автомобілів заблоковані в Бучацькому районі через снігові замети – ось такими резонансними подіями запам'ятався 2012 рятувальникам Тернопілля. Крім цього, бійці гасили тисячі пожеж, рятуючи людей із вогню.

Євген Лукавий, начальника Територіального управління МНС України у Тернопільській області: "В дійсності змогли оновити декілька пожежних ДЕПО та в Монастириську повністю здали в експлуатацію. Також хочу відмітити, що вишкіл особового складу став вищим, зменшився час доїзду до місць надзвичайних ситуацій, а також збільшилась кількість врятовапних людей при надзвичайних подіях, надзвичайних ситуаціях".

Участь у засіданні підсумкової колегії МНС взяв перший заступник Голови Державної інспекції техногенної безпеки України.

Іван Кріса, перший заступник голови Державної інспекції техногенної безпеки України: "Як виглядає Тернопільщина на фоні держави – виглядає з непоганої сторони, позитивно. Відзначу, що зменшилась кількість надзвичайних ситуацій, не допущено загибелі людей у надзвичайних ситуаціях, а якщо говорити про матеріальну базу, то область – одна з кращих по будівництві ДЕПО.

На Тернопільщині діє 20 бойових підрозділів, які входять до складу Територіального управління МНС у Тернопільській області.