додому Новини RF-ліфтинг як метод омолодження та підтягнення шкіри: принцип дії, результати й тривалість...

RF-ліфтинг як метод омолодження та підтягнення шкіри: принцип дії, результати й тривалість ефекту

944

Один із найбажаніших результатів при омолоджувальних процедурах для обличчя у жінок — це ліфтинг-ефект. Розробники косметологічних засобів його обіцяють отримати й при використанні кремів, сироваток, масок та домашніх пілінгів, але короткочасність результату часто засмучує дівчат. Інноваційним підходом до підтягнення шкіри та омолодження зовнішнього вигляду став фракційний RF-ліфтинг, що не обіцяє, а забезпечує довготривалий ефект підтяжки шкіри на роки З вражаючими результатами дівчат «До» та «Після» процедури, відгуками та відповідями на часті запитання можна ознайомитися більш детально про рф ліфтинг на goldlaser.com.ua.

Принцип дії апарату

У загальному RF терапія націлена на безболісне, атравматичне омолодження шарів шкіри, що в цілому дають безсумнівний ліфтинг ефект. Технологічна сторона процедури полягає в радіоімпульсному впливі на глибинні шари шкіри до 3 мм. Апарат має спеціальну насадку, що складається з великої кількості мікроголок, через які передається радіоімпульс. Маніпула робить мікроскопічні проколи, через які передаються високочастотні імпульси до потрібних шарів шкіри. Запускаються процеси руйнування старих волокон колагену та еластину та стимулюється вироблення нових. Мікротравми не несуть у собі больові відчуття, а навпаки позитивно впливають на поверхневий шар шкіри покращуючи циркуляцію крові та регенерацію клітин епідермісу.

Результати, що зроблять Вас прихильником фракційного ліфтингу

RF- ліфтинг актуальний для використання не лише в зоні обличчя, а й по всьому тілу, де спостерігається дряблість покривів, провисання, зниження еластичності, прояви целюліту. За одну процедуру реально отримати омолоджувальний ефект декількох ділянок одразу, що робить цю процедуру універсальною. Перелік покращень, на які спрямований імпульсний вплив також вражає:

  • посилюється кровообіг та відтік лімфи;
  • активізується обмін речовин в шарах шкіри;
  • налагоджується процес синтезу колагену та еластину;
  • зменшуються прояви перших вікових змін, зморшки та заломи;
  • рубці, шрами, сліди постакне набувають більш естетичного вигляду;
  • створюється гладенький рельєф шкіри;
  • підтягуються мішки під очима;
  • зменшуються видимі прояви розтяжок та локального целюліту;
  • мінімізуються прояви початкової стадії птозу шкіри обличчя.

Процедура забезпечує досягнення основної поставленої цілі — ліфтинг ефекту. Додатково підтягується овал обличчя і набуває чіткіших ліній, шкіра отримує здоровий тон та свіжий естетичний вигляд. Кожен мікропрокол вартий незначного дискомфорту, що надалі трансформується в бездоганну зовнішність незалежно від віку пацієнта. Ефект від процедури тримається близько двох років, а для стабілізації результату рекомендовано повторити RF-ліфтинг курсом із 2–3 процедур.

Підтяжка обличчя без хірургічного втручання реальна завдяки фракційному RF-ліфтингу! Втілюйте свої мрії про вічну молодість уже зараз!