додому надзвичайне Резонансна аварія: на Злуки збили 19-річну дівчину, підкинули під поліклініку і втекли

Резонансна аварія: на Злуки збили 19-річну дівчину, підкинули під поліклініку і втекли

326

У Тернополі шукають свідків аварії. У неділю, 12 січня,  на пішохідному переході на проспекті Злуки збили19-річну дівчину. Далі, ймовірно, та сама автівка довезла потерпілу до поліклінічного відділення другої міської лікарні і залишили просто на тротуарі. Там дівчина прийшла до свідомості і зателефонувала подрузі. Сьогодні потерпіла з численними травмами перебуває у нейрохірургічному відділенні "Тернопільської університетської лікарні", а родичі та міліція просять відгукнутись можливих свідків аварії, за будь-яку інформацію будуть вдячні.

ДТП трапилась недільного вечора. Дівчина близько 18 години переходила пішохідний перехід, зробивши кілька кроків відчула сильний удар.
Що було далі – дівчина не пам'ятає, бо втратила свідомість. Про недільну трагедію, зі слів доньки, погодилась розповісти мати – Марія Іванівна.

Марія Іванівна, мати потерпілої: "Стояла, чекала, машини переїхали, і тоді вона йшла, вона не відчула, як її збили, єдине, що світло фар і знепритомніла, а тоді вже очнулась в машині, що вона їде кудись, і вона питає: де я, що я? І куди ви мене везете? Вони сказали, що веземо додому, тоді вона каже, а звідки ви знаєте де я живу? І вони сказали, що я сказала адрес, але вона не пам'ятає, що казала, але біля неї був паспорт, то могли подивитись, тоді вона сказала, додому мене не везіть, завезіть мене в лікарню".

Дівчину довезли до поліклінічного відділення другої міської лікарні і залишили просто на тротуарі. Там потерпіла отямилась і зателефонувала подрузі. Чи одна і та ж авітівка, збила дівчину і доправила її до лікарні, родичі потерпілої не впевнені.

Марія Іванівна, мати потерпілої: "Хто його знає, може інша зупинилась машина, могло бути, що ці поїхали, а інші побачили і підібрали. Якби вони довезли до кінця, то ми б тоді знали, що до чого. А так ми не знаємо і просимо, може хтось бачив, як дівчинка переходила іменно на пішохідному переході, відізватись і сказати".

Сьогодні дівчина у нейрохірургічному відділенні "Тернопільської Універсистетсьої лікарні". У неї закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, перелом лицевої кістки. Лікарі говорять про операцію.

Ігор Загрійчук, завідувач нейрохірургічного відділення "Тернопільської Університетської лікарні": "Пацієнтка поступила з травмами середньої важкості з отриманою черепно-мозкововю травмою, струсом головного мозку. На даний момент її стан стабілізований, знаходиться в нейрохірургічному відділенні, проходить подальше лікування, дообстеження".

За фактом аварії розпочали рослідування, деталі події та автомобіль шукає міліція. За допомогою звертаються і до тернополян.

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області: "Прохання очевидців, які бачили момент ДТП, а також люди, які надавали допомогу потерпілій дівчині, прохання звернутись за телефоном 27-12-91, або 102, щоб все таки встановити обставини даної ДТП".

Тим часом мешканці Сонячного масиву вже давно вважають пішохідний перехід на проспекті Злуки небезпечним і звертаються до влади міста та Державтоінспекції: аби уникнути аналогічних аварій, встановити тут світлофор, або, бодай, обмежувачі швидкості.

Тернополянин: "- Тут було б доцільно хоча б лежачого поліцейського поліцейського положити, бо багато пар ходить з колясками і не всі зупиняються.

– І швидкість мабуть також є?

– Так, бо пряма дорога, якби всі дотримувались правил дорожнього  руху, не було б такого".