додому Головні Резервістів Тернопільщини покличуть на навчальні збори

Резервістів Тернопільщини покличуть на навчальні збори

1626

Планові навчальні збори резервістів незабаром розпочнуться в зоні відповідальності оперативного командування «Захід». В Тернопільській області вручать повістки тим, хто має досвід бойових дій і за станом здоров’я та сімейним становищем придатний до служби у Збройних Силах України. 

Навчальні збори резервістів почали проводити від початку військової агресії на сході держави.

– Орієнтовно на цей рік резервістів на навчальні збори буде призвано більше 13 тисяч чоловік, військовозобов’язаних близько 19 тисяч чоловік. В тому числі, починаючи з лютого місяця і до кінця року, ми будемо призивати на навчальні збори резервістів до дуже багатьох військових части. Ці збори будуть у нас протягом місяця, а збори по підготовці спеціалістів до 20 діб, – розповідає заступник військового комісара Тернопільського обласного комісаріату Олександр Года.

Також заступник військового комісара Тернопільського обласного комісаріату наголошує, резервісти та офіцери запасу не будуть долучати до виконання завдань у зоні АТО.

– Перед призовом на навчальні збори всі резервісти і військовозобов’язані обов’язково будуть проведені медичні огляди щодо їх придатності до військової служби. Більшість з них буде проходити навчальні збори в навчальних центрах для підвищення кваліфікації за основною спеціальністю, або перенавчення на військовооблікові спеціальності, які на даний момент більш потрібні для Збройних сил України, – каже Олександр Года.

Ще однією перевагою полковник називає матеріальну компенсацію.

– Їм виплачується середній заробіток за час перебування на навчальних зборах, крім того резервістам виплачується грошова винагорода.

Навчання відбуватимуться за підтримки ударної авіації, що дає можливість нашим бійцям вдосконалити свої вміння з ведення бою в умовах, максимально наближених до бойових.