Головна Новини Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання розпочалась 10 січня

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання розпочалась 10 січня

352

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання розпочалась 10 січня. Триватиме вона до кінця місяця. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання  дає змогу абітурієнтам ознайомитись із його формою проведення та процедурою, вмістом і завданнями тестових завдань. Своєрідний тренувальний екзамен порівняно із минулим роком на Тернопільщині дещо подорожчав.

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання розпочалась 10 січня і триватиме до 31-го. Зареєстровані на тестування із української мови та літератури зможуть скласти іспит 1-го квітня, інші предмети з переліку запропонованих абітурієнти здаватимуть 8-го квітня. Пробне тестування платне, цьогоріч його вартість дещо зросла.

– Попередньо воно становило 120 гривень, але в зв’язку з прийняттям бюджету на 2017 рік і підняттям мінімальної заробітної плати, а мінімальна зарплата прив’язана до всіх інших розрахунків, тому вартість пробного тестування зросла до 129 гривень. В порівнянні з минулим роком вона становила 111 гривень, – розповідає відповідальний за ЗНО в Тернопільській області Юрій Шайнюк.


Зареєструватись на пробне тестування можна на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. У формі реєстрації потрібно правильно вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові, домашню адресу, контактні телефони. Далі – вибрати предмети тестування.

– Після завершення набору тої інформації потрібно роздрукувати відповідний бланк, там буде квитанція про оплату, піти у відділеня будь-якого бланку України сплатити відповідну суму з обов’язковим вказанням призначення платежу. Бо в тому коді призначення платежу закладено предмет пробного тестування, – каже Юрій Шайнюк.

Після реєстрації у кожного зареєстрованого учасника з’явиться персональний кабінет із усією інформацією, яка стосується організації проведення пробного тестування. У середині березня там опублікують запрошення і вкажуть адресу пункту пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Заплановано проводити пробне ЗНО у всіх районних центрах та містах обласного значення. Відбуватиметься екзамен в суботу, аби не відволікати школярів від навчального процесу.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here