Головна Новини Ресторани, які дозволили своїм відвідувачам феєрверки, покарають

Ресторани, які дозволили своїм відвідувачам феєрверки, покарають

355

vlcsnap-2014-08-04-14h04m26s5Ресторани, які порушили рішення виконавчого комітету і використовували піротехнічні засоби в Тернополі, покарають. Тернополяни обурилися, що в суботу в кількох мікрорайонах міста гримів феєрверк. В час, коли на Сході одні помирають, інші влаштовують гучні забави. В міськраді встановили заклади-порушники, в середу на виконкомі планують обмежити їх роботу в нічний час. З’ясують також прізвища родин, які дозволили собі застосувати феєрверки, інформацію обіцяють оприлюднити.

В середу, 30 липня, виконавчий комітет Тернопільської міськради заборонив використовувати феєрверки на період проведення антитерористичної операції. До уваги взяли військові дії на Сході країни та численні прохання городян і міліціонерів. Більшість закладів поставилися до цього з розумінням. Проте вже в суботу в Тернополі знову гриміли феєрверки. Тернополян це обурило, вони почали активно повідомляли про такі факти на номер гарячої лінії міськради 15-80. Відтак, міська влада одразу ж створила мобільну групу у складі міліціонерів та працівників управління муніципальної поліції. Результати перевірки наступні:

– Інформація поступила про те, що салюти були в ресторані GARDEN HALL, “День і ніч”, “Хутір”, “Рута”, “Сапсан”, “Перлина” і “Аляска”. Зразу ж за цими адресами виїхали оперативні групи, які встановили, що в ресторані GARDEN HALL дійсно використовувалася піротехніка, яку використовував один з працівників ресторану, який в цьому і признався, зараз на нього складається адміністративний протокол. Цим займається міський відділ міліції. В ресторані “День і ніч” виявили, що зал пустий, виявилося, що ресторан не працює. Тобто ця інформація не підтвердилася. В ресторані “Аляска” адміністратор пояснив, що він особисто цей феєрверк робив. Також з ним працює міліція складається протокол про адміністративний штраф. По решті ресторанів не було підтверджено факту вибуху салютів, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Заклади, у яких підтвердили інформацію про застосування феєрверків, покарають. В середу рішенням виконавчого комітету, планують обмежити їм право здійснювати торгівлю в нічний час, тільки до 22-ї години.

– Це будуть початкові заходи – ті мінімальні, які будуть проведені. Якщо це буде повторятися, то повірте, що ми маємо більш дієві заходи, які можуть обмежити діяльність цих закладів, – каже Сергій Надал.

В міськраді обіцяють з’ясувати також прізвища родин, які дозволили собі застосувати феєрверки, інформацію оприлюднять.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here