додому благоустрій Ремонтувати дороги в Тернополі почнуть, як тільки температура грунту сягне 7 градусів...

Ремонтувати дороги в Тернополі почнуть, як тільки температура грунту сягне 7 градусів тепла

417

Ремонтувати дороги в Тернополі почнуть, як тільки температура грунту сягне 7 градусів тепла. З необхідних 42 мільйонів гривень на поточний ремонт доріг в Тернополі є лише 9 мільйонів. Для капітального ремонту і будівництва нових доріг потрібно 550 мільйонів гривень, а є близько 24 мільйонів. Сьогодні в міськраді депутати-мажоритарники, представники автомайдану і дорожнього контролю узгоджували перелік доріг, які потребують першочергового ремонту.

У Тернополі вже почали латати ями. Поточно ремонтувати дороги почнуть вже через тиждень-два, коли температура грунту сягне 7-8 градусів тепла.

– В першу чергу треба підсилити виконання робіт по ямковості на вулиці Тролейбусній. І залишилося в нас ще дуже багато, ми цього не скриваємо. Це Чубинського, Рєпіна, Петрушевича, Текстильна, Тарнавського, Глінки, Ломоносова і так далі, я ще можу багато продовжувати, але ще раз говорю, що виконання поточного ремонту ми з оптимізмом дивимося, бо воно буде набагато краще цього року, ми встигнемо набагато швидше і якісніше, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Мешканці Кутковець та Пронятина просять відремонтувати вулицю Мирну, там кажуть люди – катастрофа, автобуси ламаються. В міськраді повідомили, що на ремонт трьох вулиць в Кутківцях і Пронятині виділили 900 тисяч гривень – по 300 на кожну вулицю. 4 мільйони гривень виділили цього року в Тернополі  на ремонт тротуарів. За ці гроші капітально планують відремонтувати частину тротуарів на бульварі Тараса Шевченка, вулиці Руській, проспекті Степана Бандери, бульварі Данила Галицького, вулиці Максима Кривоноса, Лесі Українки. 2 мільйони 300 – передбачили на ремонт міжквартальних проїздів.

– Вже третій рік не можемо закінчити міжквартальний проїзд вулиці 15 Квітня, бульвар Куліша, планується цей проїзд закрити, вулиця Морозенка,3, вулиця Карпенка,17, Братів Бойчуків, вулиця 15 Квітня район 37, 39 будинку і вулиці Бродівська, Лук'яновича також там проїзд в поганому санітарному стані. Плануємо це зробити, – каже начальник управління ЖКГ Тернопільської міської ради Микола Лесів.

Капітально в цьому році планують відремонтували вулиці: Збразьку, Оболоня, Митрополита Шептицького, частину Текстильної, Гайової та інші.

– Також планується провести, згідно титульного списку капітальний ремонт вулиці Карпенка, на це передбачено 5 мільйонів, заміну верхнього шару по вулиці Пушкіна на Сонячному масиві на суму 955 тисяч і також ще планується завершити об'єкти, де не було виконано в минулому році облаштування: турнікети, розмітка, де потрібно встановлення дорожніх знаків, – розповідає заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міської ради Андрій Дроздовський.

Позначити усі проблемні ділянки доріг у Тернополі, які потребують першочергового ремонту на спеціальній карті, доступ до якої матимуть усі тернополяни запропонували представники Тернопільського автомайдану та дорожнього контролю. Також активісти автомайдану запевнили, контролюватимуть якість ремонту доріг в Тернополі особисто.

– Щоб Ваші люди були там на початку, під час проведення і на завершення, могли зробити фотозвіти, якщо Ви бачите, що там неякісно зроблена робота чи якісь порушення тикніть пальцем і повідомте нас. Ми перед тим як прийняти акт виконання робіт, ми не підпишемо його, доки вони не усунуть ті порушення, про які сказано. Минулого року ми це почали практикувати дуже гарно получилося, думаю, що цього року вдасться так само зробити, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

На сайті міськради вже з понеділка опублікують перелік доріг, які потребують першочергового ремонту, тернополяни можуть і самі долучатися і пропонувати.