додому благоустрій Ремонт Живова перенесли через потоп, натомість перекрили Пирогова

Ремонт Живова перенесли через потоп, натомість перекрили Пирогова

321

Вулицю Живова у Тернополі сьогодні не ремонтували. Перешкодив вчорашній дощ. Натомість комунальники вирішили стелити верхній шар асфальту на вулиці Пирогова, там це робити можливо, адже покриття під ухилом, вода надовго не затримується. Ділянку від перехрестя вулиць Січових Стрільців-Пирогова до перехрестя вулиць Пирогова-Руська перекрили. Увесь транспорт курсував центром міста. Завтра, 28 червня, планують завершити ремонт дороги на вулиці Дівочій. Якщо не буде дощу, з 9 до 18 рух на Дівочій повністю перекриють.

О 6 ранку у відділі технічного нагляду приймають рішення: через дощ та калабані вулицю Живова ремонтувати не можливо. Аби не втрачати дня, вирішили завершити капремонт на вулиці Пирогова.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Чому? Тому що тут є ухил – більше 25 мм, і вода практично зійшла, ще пока ми зробимо підготовчі роботи, дорожній одяг підсохне і ми можемо облаштовувати. Хочу, звичайно, вибачитись за незручності перед водіями, але пойміть правильно, погода вносить свої корективи".

Вулицю Пирогова перекрили повністю, увесь транспорт курсував центром міста, були і затори, і нарікання водіїв. Однак ремонтувати по-іншому, каже Олег Вітик, не можливо. Дорогу на вулиці Пирогова нині завершили, триває ремонт підпірної стінки, а далі – покладуть нові тротуари. Завтра, 28 червня, комунальники теж працюватимуть. Заплановано покласти верхній шар асфальту на вулиці Дівочій, відтак там з 9 до 18 години рух буде повністю перекритий.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Все залежить від погоди, погода вносить свої корективи, якщо буде така от пасмурна погода і дасть хоч на протязі дня вибрати пару годин, то будемо робити Дівочу. На Живова ми просто не попадемо, хто був там сьогодні, той бачив, там все в воді, то сама нижча точка".

В суботу, 29 червня планують перекривати вулицю Чехова та стелити асфальт на вулиці Крушельницької. Ремонт вулиці Живова перенесли на понеділок, 1 липня. Додатково комунальники звертаються до водіїв з проханням не паркувати автівки на тих ділянках дороги, де передбачений ремонт. Сьогодні з вулиці Пирогова комунальники викотили сім автівок, не обійшлось і без евакуатора.

Леся Маньковська, журналіст: "Комунальники попереджають: ось так робитимуть з усіма автомобілями, які паркують у заборонених місцях і заважають ремонту доріг".

Залишені автомобілі та пошук їх власників, каже Олег Вітик, часто надовго затримують роботу дорожників.