додому Новини Ремонт житлового фонду на умовах співфінансування зроблять у багатоквартирних будинках Тернополя

Ремонт житлового фонду на умовах співфінансування зроблять у багатоквартирних будинках Тернополя

529
У будинках Тернополя проведуть ремонти житлового фонду на умовах співфінансування. До списку входять 18 адрес, де проведуть ремонти житлового фонду на умовах співфінансування на загальну суму 6520,00 тис. грн. Зокрема, виконають: ремонт покрівель, ремонт і заміну внутрішньобудинкових інженерних мереж, елементів обладнання, ремонт ліфтів тощо.

На сайті Тернопільської міської ради повідомляють, що ремонті роботи на умовах співфінансування виконують першочергово.

Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради.  Затверджений титульний список ремонтів житлового фонду на умовах співфінансування на території Тернопільської міської територіальної громади на 2024 рік.

Нагадаємо, що у багатоквартирних будинках Тернополя наумовах співфінансування можна провести ремонт житлового фонду. Стати учасником Програми можуть як ОСББ, так і управителі будинків (ЖЕКи). Дія Порядку проведення ремонтів поширюється на всі багатоквартирні будинки Тернопільської громади, які експлуатуються понад 10 років. Кошти виділяються за певною пропорцією в залежності від виду проведення робіт. Наприклад, ремонт та реконструкція будівель становить 70% на 30%, де 70 % – кошти з бюджету міста, а 30% – за рахунок мешканців будинку.