Головна благоустрій Ремонт вулиці Збаразької планують завершити через тиждень

Ремонт вулиці Збаразької планують завершити через тиждень

388

vlcsnap-2014-08-04-18h38m18s220Ремонт вулиці Збаразької у Тернополі триває. І хоч комунальники обіцяли завершити капітальну реконструкцію до початку серпня. На заваді стала погода, пояснюють будівельники. Роботи планують завершити вже через тиждень, 11-12 серпня.

“В’їзд заборонено” – такий знак вулицю Збаразьку прикрашає вже з середини червня. Вкластися у терміни і завершити до 1 серпня будівельникам завадила погода. Терпіти незручності тернополянам все ж залишилося не довго, обіцяють комунальники. Поки погода дозволяє працюють безперервно під пекучим сонцем.

– Це десь днів 6-7 нам випало у зв’язку з тим, що були опади і перенасичення грунту, тому ми просто не могли виконувати роботи. На даний момент влаштовано більше 75% бордюрного дорожнього каменю і ми виходимо на фінішну пряму. Ми вже маємо можливість влаштовувати камінь чорний і тоді два шари асфальту. Якщо погода не зміниться і буде сухо, то роботи ми завершимо протягом 7-8 днів, – пояснив начальник відділу технагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.


Поряд з дорогою почали капітальний ремонт тротуару з лівого боку. За прогнозами, підрядне підприємство завершить його реконструкцію також до 11-12 серпня. На зупинці громадського транспорту знову встановлюють бруківку, це дозволить уникнути утворення тут “напливів” на проїжджій частині. На решті дороги – постелять асфальт. До початку ремонту капітально відремонтували також усі інженерні мережі. Олег Вітик каже, дорога дуже стара і каналізаційна мережа під проїжджою частиною була в край погано стані. Інженерні мережі, за його словами, повністю відремонтували і вони прослужать ще років 50. Маршрут автобусів в об’їзд вулиці Збаразької змінили. Тепер, рухаючись із центру на масив “Сонячний”, об’їжджати пасажирам потрібно значно менше.

– На прохання перевізників і управління транспорту було змінено схему організації дорожнього руху. Тепер вони їдуть через територію автопарку і виходить на вулицю Енергетична, 1 і виїзд на проспект Злуки, – каже Олег Вітик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here