Головна благоустрій Ремонт вулиці Спортивної у Тернополі відновили

Ремонт вулиці Спортивної у Тернополі відновили

428

З початку тижня комунальники взялися за облаштування дощової каналізації на вулиці Спортивній. Паралельно досі ремонтують Гайову та Чарнецького і ще мають плани на вулицю Морозенка. Аби тільки погода дозволила і гроші були, бо в борг, кажуть в управлінні житлово-комунального господарства, підприємства працювати не хочуть.

Після більш, як тижня перерви – знову до роботи. Ремонт вулиці Спортивної комунальники планують закінчити за тиждень. Але не гарантують. Бо і остання перерва в безцінні сухі та сонячні дні була вимушеною. Казначейство затримало гроші, підприємства-постачальники в борг працювати не хочуть. А нема матеріалів – нема роботи. Привезли труби тільки тепер. Тому сьогодні дорожники почали встановлювати дощову каналізацію. Мешканці прилеглих будинків на ремонт чекали так довго, що тепер готові терпіти, скільки треба:

– Та звичайно ми хочемо, щоб наші дітки тут гуляли, і ті калабаньки, як вони кажуть: "Бабуся, коли ти мені купиш нові чобітки резинові, бо в нас калабаньки коло дому?".

Як тільки проблему з калюжами вирішать, візьмуться облаштовувати дорогу. Бордюри вже закріплені, от тільки не по всій вулиці. Ремонтом охопили ділянку від "Універсаму" до дитячого садка. Далі по вулиці – гаражі. Їх власники ремонту раді, але дивуються, чому про них забули.

Любомир, власник гаража на вул. Спортивній: "Там десь від 500 до 700 гаражів…. Як тільки Тернопіль заливає в дощі, там є така яма зі стоками, вона забивається і там стільки води, десь на 2 метри. Сторожі вдягають костюми резинові, щоб якось пробити цю каналізацію… Якщо вже виділили кошти, то можна вже логічно довести дорогу до кінця, метрів 50 чи 100 лишилося".

У міській раді про проблему знають. Кажуть, технічну документацію на ремонт виробилили кілька років тому і лише цьогоріч почали роботу. Тому зараз планують закінчити хоча б цю частину вулиці. Решта дороги – це вже друга черга робіт, які чекатимуть до наступного року. Поки ж у Тернополі ремонтують не лише вулицю Спортивну. Якнайшвидше хочуть завершити ремонт вулиць Гайової та Чарнецького.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Продовжуються роботи з капітального ремонту ділянки вулиці Гайової. Там влаштовують поребрик і підготовчі роботи на проїздній частині. Завтра-післязавтра планують влаштувати нижній шар асфальтобетонного покриття".

Мають дорожники плани і на вулицю Морозенка. Цю дорогу планують капітально відремонтувати. На це треба близько мільйона гривень.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Цього року ми влаштували вулицю Симоненка, зробили розширення. І щоб тролейбус безперешкодно рухався  В. Великого, Л. Курбаса, Морозенка і Симоненка, цього року заплановано ще до кінця проведення даних робіт".

Ремонтувати вулицю Морозенка візьмуться, якщо температура повітря триматиметься вище 10 градусів тепла.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here