Головна благоустрій Ремонт вулиці Карпенка завершують

Ремонт вулиці Карпенка завершують

244

vlcsnap-2014-09-04-17h41m00s54На завершенні і ремонт вулиці Карпенка у Тернополі. Сьогодні нею вже їздили автомобілі, щоправда поки лише однією зі смуг. Залишилось довести до ладу двори, а це питання кількох днів, та нанести дорожню розмітку.

Ремонт тернопільської вулиці Карпенка тривав трохи більше місяця, нині вийшов на фінішну пряму. Пішоходи вже звикли ходити вимощеними бруківкою новими тротуарами, сьогодні по дорожньому покритті поїхали автомобілі. Комунальникам залишилось облаштувати під’їзди до зупинок та нанести дорожню розмітку. Останнє зроблять протягом 2 тижнів, а от завершення ремонту дворів – питання кількох днів.

– Минулого року ми зробили двір Карпенка,13,  в цьому році Карпенка 15,17. Постійно ці двори підтоплювало, тому зроблено централізоване водовідведення, яке виведене на головну дорогу, і сьогодні вже завершуються роботи по самій дорозі.  Я думаю, протягом кількох днів будуть завершені роботи по вкладанню асфальту в цих дворах, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

А от двох додаткових зупинок громадського транспорту, які на прохання тернополян внесли у проектно-кошторисну документацію, на вулиці Карпенка не буде. Як тільки комунальники взялись за роботу – проти виступила частина мешканців. Наполягати чиновники не стали. За рахунок цього ремонт вулиці, на який планували витратити в межах 5 мільйонів гривень, обійдеться дешевше, як і на Збаразькій.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here