додому благоустрій Ремонт вул. Симоненка завершать до 1 жовтня якщо сприятиме погода

Ремонт вул. Симоненка завершать до 1 жовтня якщо сприятиме погода

1064

Майже два місяці рух автотранспорту вулицею Симоненка у Тернополі заблокований. Там і далі триває капітальний ремонт дороги. У міськраді запевняють: аби завершити реконструкцію, комунальникам потрібно ще 10 робочих днів. До 1 жовтня капітальний ремонт мають завершити, якщо сприятиме погода.

Капітальний ремонт вулиці Симоненка у Тернополі розпочали ще на початку серпня. Зараз рух вулицею для транспорту перекритий. Комунальники уже замінили водопровідні, теплові мережі та оновили вуличне освітлення. На черзі – ремонт самої проїжджої частини. Старі бюрдюри демонтували, натомість завершують встановлення нових. До 15 вересня, як обіцяли раніше, комунальники завершити реконструкцію не встигли. Тепер дату закінчення ремонту перенесли на 1 жовтня. Міський голова наголошує: затримався ремонт через об'єктивні причини.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Вносилися зміни в проект ремонту дороги для того, щоб максимально зберегти зелені насадження. Бо по першому проекту усі ці зелені насадження повинні були бути зрубані, зрізані. Крім того, під час робіт виникли нові обставини, які були не передбачені. Довелося повністю промивати сточну систему, прийшлось доробляти нові колодязі. Довелось доробляти систему водопостачання і додавати дві електроопори, яких раніше не було в проекті".

За сприятливої погоди асфальт на вулиці Симоненка планують стелити з початку наступного тижня. Кошторис капітального ремонту через зміни у проекті не змінився. Витратять на реконструкцію 5 мільйонів 900 тисяч гривень. Ширина проїзджої частини до ремонту була 7 метрів 15 сантиметрів. Після реконструкції обіцяють 10,5 метрів. А от скільки смуг руху для транспорту буде на вулиці Симоненка, поки вирішують.