додому благоустрій Реконструкцію бульвару Данила Галицького у Тернополі обіцяють завершити до 20 серпня

Реконструкцію бульвару Данила Галицького у Тернополі обіцяють завершити до 20 серпня

501

Реконструкція бульвару Данила Галицького триває. Будівельники вже постелили бруківку і завершують будівництво нового фонтану. Крім цього, тут вже облаштовують дитячий майданчик і перейдуть до благоустрою. Завершити планують до 20 серпня. Ольгу Савуляк запевнили: встигнуть.

Пані Катерина, мешканка буд. №6 на бульварі Д. Галицького: "Бажано, щоб були лавочки, ще по тих алеях. І щоб дорогу зробили".

Побажання пані Катерини – спільне для мешканців, які звикли гуляти на бульварі Данила Галицького. Будівельники кажуть, їх враховують, проте не все – одразу. Роботи поділили на кілька черг і з початку червня приступили до першої з них.

Богдан, реконструює бульвар Д. Галицького: "Найважче те, що душно дуже, а так ніби не дуже важко. – Як рятуєтесь від спеки? – Йдемо трохи в затінок, ховаємось, кашкети маємо".

З перервами, але активно. Працюють, бо встигнути мають до 20 серпня. У неділю, 25 серпня, оновлений бульвар урочисто відкриють. А до того ще стільки роботи.

 

 Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Це є перша черга робіт, яка буде завершена цього року, оновлені клумби, будівництво нового фонтану, дитячого майданчика, який буде знаходитися ближче до вул. Лесі Українки".

Площа біля "Палацу спорту" та доріжки у напрямку вулиці Лесі Українки – це вже друга черга робіт, яка чекатиме наступного року. Цьогорічна реконструкція бульвару потягне в межах 3,5 мільйонів гривень. Близько мільйона з них коштує новий фонтан. Зараз він на завершенні.

 Василь Мазурик, керівник фірми, яка реставрує фонтан на бульварі Д. Галицького: "Це не був колись фонтан, а від "Палацу спорту", колишнього кінотеатру", охолодження кондиціонерів. Але діти привикли, що тут була вода, і казали фонтан. Наразі на цьому місці повністю побудований новий фонтан на старому місці. Повністю новий, з новими комунікаціями, машинним відділенням, буде підсвітка, озвучення, облицювання, граніт".

До роботи будівельників приглядаються тернополяни. Сподіваються лише на найкращий результат. Кажуть, і фонтану, і дитячого майданчика дуже треба.

Пані Катерина, мешканка буд. №6 на бульварі Д. Галицького: "Тут дуже багато мам з дітьми, дуже людно. Особливо після обіду, ввечері, як неспекотно. – Будете частіше гуляти оновлненим бульваром? – Ну звичайно".